تقدير

سلام.

نميدانم چند نفر شما از روزگاری که در سال گذشته بر من و ليلا گذشت با خبريد.بارها در همين وبلاگ سال پيش را سالی تلخ و تاريک عنوان کردم.نميدانم سالی که پيش رو داریم چگونه بر ما خواهد گذشت ولی اين را ميدانم که هيچگاه روزگار دست خود را از پيش رو نخواهد کرد.تقديم به ليلای عزيزم به مناسبت ۲۷ سالگيش. عزيزم تولدت مبارک.

باز هم برگی به ناگاه ورق خورد

و فصلی به تقدير گشوده شد!

...آن مرد

قاب کوچک دلتنگی را

به گل آذين عشق نقش زد

و ديدگان مردابی را جاری ساخت.

سکوت فصل يخها آب شد

و کبکهای کوچک بی تدبير

چه لخت و عريان

در برابر روزگار بی برف ماندند!

نگاه کن!

ديگر آسمان خاکستری نيست.

نغمه ای ترانه شد

و سرود اشکِ نسيم نواخت.

شکستها و گسستها

دوباره پيوست و چه ناگاه

فصلی دوباره گشوده شد

و باز هم برگی ورق خورد.

/ 15 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
electron

salam,khobid,merso az webloge zibat.be manam sar bezan,khoshhal misham,monyezeretam.

behnam

علی عزيزم هر بار و به هر بهانه آرزو می کنم حرکتمان به سوی آزادی باشد اين بار هم ضمن تبريک به تو و ليلای عزيز آرزو می کنم تبريک بعدی را در يک فضای دموکراتيک تقديم حضورتان نمايم.

meisam

و غنيمتی است...در فصل حراج برگ و رواج مرگ...در فصلی که سکوت ها از فرياد ها بلندترند...و هيمه ها از سپيدارها... سعادتيست ! ( علی عزيز....من فکر کنم هنوز در آن زمانی که اشاره کرديد پيوند دوستيمان بسته نشده بود...خب در هر حال من هم بسيار بسيار به ليلای شما تبريک می گم زاد روزتون رو . اميدوارم تا ابد برای شما بماننند و شما برای ليلايتان ! )

علي

با معذرت از اين که هنوز نتوانستم به خواسته شما بپردازم به اطلاع ميرسانم که سيستم نظرخواهی ما از اين تاريخ پيرامون مسائل مهم افتتاح شده و اولين مورد آن : دليل رأی بالای مردم به آقای خاتمي» است لطفا نظر دهيد و با کامنت خود ما را در ارائه گزينه های مناسب تر ياری کنيد.

علي

بسمه تعالی - با تشکر ؛ جهت پاسخ نويسندگان کامنت ها و توضيح برای سايرين: ۱= تذکر نويسنده شب نوا مبنی بر اين که دو نظر به طور نامناسبی تلفيق شده ؛حق با ايشان بود و کلمه فحشا در اولين فرصت عوض می شود.(فعلا سايت نظر خواهی تعطيل است ) ۲= تصور نمی کنم به اصل نظر سنجی ما که حتی نظرات غير پيش بينی شده را مشروحا داشته باشيم اشکالی وارد باشد ولی در نتيجه گيری از نظر سنجی ها بايد به نکاتی توجه داشت از جمله اين که جامعه نظر دهنده از چه بافتی برخوردارند و نوع و ميزان ارتباط آنها با موضوع چگونه است. ۳= دانستن نظر مردم برای هر آدم عاقلی لازم است اما اين که هر تصميم ما مطابق آن باشد ( اکثريت گرايی ) مختصرا در مقاله مجلس به آن پرداختيم تا بعد....

parishan

سلام علی آقا نخور غم گذشته گذشته ها گذشته //// تولد ليلا خانم رو هم به ايشون تبريک بگبن.خوش و سبز باشيد در کنار هم !!!!!!!شمارا پریشانی مباد کاش ....

یاور

درود رفيق... تبريک ميگم .. راستی چه کسی ورق ميزند .. ؟ ... بعد از مدتها دوباره می نويسم .. اميدوارم .. بهم سری بزنی ... بدرود

باران

سلام... من اولين باری است که اينجا می آيم ليلا خانم رو هم نمی شناسم ولی صميمانه تولدش را تبريک می گويم .....

قلم و کاغذ و احساس

سلام علی جان ...تولد ليلا خانم رو تبريک ميگم ..برای بهترين ثانيه ها رو آرزو مندم ....راستی من توضيح شما رو اضافه کردم ....شعر بسيار زيبايی بود واقعا بايد خيلی عزيز باشه که چنين شعر با احساسی برای او نوشته بشه يا خونده بشه ....يا حق ..

Mohammad

از قول ما هم تبريک.... به اميد سالهای خوش براتون.