پی نوشت

سلام.

۴۰ دقيقهء ديگر راهی هستم. ۴۰ دقيقهء ديگر پرواز دارم.پرواز از ترمينال!03.gif دلم برايت تنگ ميشود.برای تو!

چند روز است که لبخند روی لبهايم ماسيده بود و تو خوب شرايط مرا درک کردی و خوب به دادم رسيدی.ممنون.

در اين چند روز حفظ ظاهر لازم بود. نميخواستم ديگران را پريشان کنم. اما گويا آنان که ميشناختندم پريشان و مشوش گشته اند.بيش از آنچه که گمان داشتم.زمزمه های همدرديشان را شنيدم اما چه کنم که من در لحظه های اندوه عزلت را از هرکجا بيشتر دوست دارم. از همه معذرت ميخواهم.

به هر حال گاهی برخی پيشامدها در لحظه، سخت و غم انگيز است اما فقط گذر زمان است که قضاوت صحيح را باعث ميشود. من به آينده اميدوارم.به آينده ای که اين بار با چشمانی باز خواهم ساخت.هر کجا که باشم. با هر که باشم و هر که با من باشد آينده در دستانم خواهد بود. شادمانم که اين مدت رفتارهايی ديدم که شايد هيچگاه گمان نميکردم از او سر زند. متعجبم که چطور او را نشناخته بودم.باز هم شکر ميکنم که زودتر از روزی که فرصت جبرانم نبود او را شناختم.او و دنيای کوچک مادی اش را.

دورهء سربازی فرصتی بسيار مناسب برای خودسازی يا بازسازی خواهد بود. من دوباره زاده خواهم شد.استوار و مصمم.من باز خواهم گشت.

دوست دارم زود بازگردم تا...

/ 22 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mahsa

سلام هميشه موفق باشی..... من آپ کردم .... راستی متنت خيلی خوشمل بودش... يا حق....

soushians

سلام خوشتيپ!سربازی می گن خيلی باحاله!البته به شرطی که زياد توش سخت نگيری!راستی کجا اعزام شدی؟!من يک ماه رفتم!پوستمونو کندن ولی خيلی خوش گذشت!اگه طرفای شيرازی يه سر بهم بزن.فعلا خداحافظ!

shemshad

سلام. در مورد سر بازی بعد از دکترا بيشتر برامون بنويس تا بدانيم. آدم اين همه درس بخواند بعد مجبور باشد بيگاری ولی سفيه را بکند؟ راستی اين مطلب عهد چهار سال ژيش را اول فکر کردم در مورد محمد خاتمی نوشتی ولی وقتی فهميدم در مورد چيست خيلی دلگير شدم. کاش بيشتر در مورد چند و چون ماجرا توضيح می دادی. شمنا بلاگ قبلی من فلتر شده و همزمان مطالب را در بلاگ قديم و جديد می نويسم.

khalse

تا بوده همين بوده. كم نيار قوي باش

HasTy

...در پناه حق باشی

bahar

dar panahe khodat bashi hich etefaghi nabayad nam dashte bashe benazare man makhsosan shekast ke zehne ma nesbat be in vajhe ziyad hasas shode .gahi shekast ein e pirozi ast va gahi pirozi ein e shekast.

آرمین گیله مرد

سلام ... امیوارم زود بگذرد و به فررمانبری کورکورانه عادت نکنی ....

شب چراغ

چه با نام خدا آغاز کنیم... چه با عشق... و چه با ... باید دانست که برای پرواز به جز بال به آسمان هم احتیاج است ... ما زمینیان دیر زمانی است که آسمان را گم کرده ایم ...

میثم یوسفی

می دونم خوب آغاز خواهی کرد. می دونم رفيق! ميدونم.

رنگین کمون

سلام دوست عزيز...ايشاالله به سلامتی برگرديد و بازم بنويسين و ما هم بخونيم...آسمونی باشين...يا حق